ChatGPT Israel – צ'אט GPT בעברית
ChatGPT

מחולל תמונות AI חינם (בינה מלאכותית): 3 אתרים שחייבים להכיר

מחוללי תמונות AI (בינה מלאכותית) הם מהכלים המדהימים ביותר שנתקלנו בהם בשנים האחרונות. כדי להקל עליכם, בדקנו ויצרנו מדריך מקיף על 3 אתרים שאתם חייבים להכיר. בעזרתם כל אחד מהם תוכלו לעשות שימוש במחוללי תמונות בשילוב בינה מלאכותית ולהגיע לתוצאות מדהימות! לא פחות מזה.

מה זה מחולל תמונות AI בינה מלאכותית?

מחולל תמונות AI, או בשמו המלא מחולל תמונות בעזרת בינה מלאכותית, הוא כלי שמשתמש באלגוריתמים מתקדמים ליצירת תמונות מאוד ריאליסטיות. האלגוריתמים מתאמנים על גבי יותר ממיליוני תמונות שונות בכדי ללמוד את האיברים, צורות, צבעים ואפקטים השונים שמרכיבים תמונה. כאשר המחולל מקבל פרמטרים מסוימים, הבינה המלאכותית יכולה ליצור תמונה חדשה שתראה כמו תמונה אמיתית, עם כל הפרטים המורכבים שלה. זהו כלי מדהים שמשנה את כללי המשחק בתחום הגרפיקה והעיצוב, ומאפשר למשתמשים ליצור תמונות מרהיבות ללא צורך בידע גרפי מורכב.

האם יש מחולל תמונות AI חינם?

כן, ישנם מחוללי תמונות מתקדמים באינטרנט שמשנים את הדרך שבה אנו יוצרים ומשתמשים בתמונות. למשל, בעזרת תוכנת הבינה המלאכותית כמו Jasper AI, Canva AI ו-DALL-E2, ניתן ליצור תמונות ייחודיות גם ללא יכולות עיצוב מקצועיות. אפליקציות אלה מאפשרות למשתמשים להכניס תמונות ולהשתמש באלגוריתמים מיוחדים כדי להפוך אותן לנראות כאילו נוצרו על ידי אמן מקצועי. היכולות החדשות האלה משנות תחומים רבים והן מאפשרות חדשנות בתחום הגרפיקה, מקל על מעצבים, מפתחים ואמנים מרחבי העולם.

איך אפליקציות של מחוללי תמונות AI עושות את זה?

בצורה הפשוטה ביותר, אפשר להסביר זאת כך.

אפליקציות של מחוללי תמונות AI משתמשות בתהליך שנקרא "למידה עמוקה" בשלב הראשון שלהן. בשלב הזה, המחשב "לומד" דגמים רבים של תמונות שונות ומגוונות כדי להבין איך תמונה "טובה" אמורה להיראות. המחשב לומד על ידי חשיפה לאלפי או מאות אלפי תמונות, כך הוא מצליח ללמוד את התכונות של כל כך הרבה תמונות, כמו למשל צורות, צבעים, עצמים, נראות שונה של חפצים ועוד. כאשר המחשב סיים ללמוד וצובר את כל הידע הזה, הוא מסוגל להפיק תמונות שנראות מאוד מקצועיות.

בשלב השני, האפליקציה משתמשת בכל מה שלמדה כדי ליצור תמונה חדשה. זה מתבצע על ידי שליחת פרמטרים מסוימים למחשב, וכל זה נעשה על ידי הקלדת טקסט בלבד. המחשב משתמש באלגוריתמים שלו כדי ליצור תמונה מאוד ריאליסטית שמתאימה לדרישות שתזינו. התהליך כולו מתבצע באופן אוטומטי, ולא נדרש עבורו רקע טכני או ידע בעיצוב. מדהים לא?!

איך כל זה מתאפשר בכלל?

בזכות התפתחות טכנולוגית מהירה, יכלו כמה חברות מובילות – בניהן OpenAI והצ'אט הפופולארי שלה ChatGPT, להציג יכולות מדהימות עם כלים המשלבים בינה מלאכותית. בסיס הנתונים שלו מכיל את ביליוני המילים שהידע האנושי יכול להציע, והוא מסוגל להתמקד בתחומים מגוונים ולהפיק תוצאות מדהימות במהירות. היכולות הטכנולוגיות האלה מאפשרות לו בין היתר גם להפיק תמונות, ליצור תרגומים, להגיב לשאלות, לכתוב מאמרים ועוד הרבה מעבר. בשורה התחתונה, התוכנות האלה משנות את הדרך שבה אנחנו יוצרים, מתכננים ובקרוב גם מתקשרים.

יצירת תמונות בינה מלאכותית חינם – 3 אתרים שחייבים להכיר

אז לפני שתצאו לדרך, ריכזנו עבורכם 3 אתרים מומלצים ופופולאריים מאוד.

הממשק של כולם נוח מאוד ומתאים גם לאנשים בלי רקע טכני, יש גרסאות בחינם או מסלולים בתשלום.

יאללה מתחילים.

JASPER AI אתר מחולל תמונות בחינם ובתשלום

1. אתר JASPER AI ליצירת תמונות AI

אפליקציית JASPER AI היא מחולל תמונות חכם שיודע להפיק תמונות על ידי פקודות טקסט בלבד. הכלי מאפשר לכם ליצור תמונות מרהיבות מתוך טקסט פשוט, הודות למערכת הלמידה העמוקה שלו. אתם פשוט מזינים את תיאור התמונה שתרצו להפיק, ומערכת ה-AI של JASPER תפענח את הטקסט ותיצור תמונה המתאימה לדרישות שלכם תוך כמה שניות.

הכלי מאפשר שליטה מלאה על פרמטרים מגוונים, כולל צורות, צבעים, גודל ועוד, ומספק תמונות באיכות גבוהה ובאופן מהיר מאוד. בין אם תתחילו בגרסה החינמית או תבחרו במסלול בתשלום, התוצאות שתקבלו יהיו פשוט מדהימות.

תהליך הרישום לאתר JASPER AI

לא מסובך בכלל – הנה הנקודות העיקריות בשלבי הרישום לאתר JASPER

 • בקרו באתר JASPER AI.
 • לחצו על "הירשם" או "Sign Up".
 • הירשמו עם פרטים מלאים: שם מלא, כתובת דוא"ל, וסיסמה.
 • אשרו את תנאי השימוש.
 • לחצו על "הירשם" שוב לסיום התהליך.
 • בשלב הבא, יש לוודא שהתקבלה הודעת אימייל המזמינה אתכם לאשר את הרישום.
 • לחצו על הלינק באימייל שלכם כדי לאשר את החשבון.
 • סיימתם מרגע זה, אתם יכולים להתחיל להשתמש באתר ובכל הכלים המוצעים.

חזרו לאתר ובחרו במחולל התמונות כדי להתחיל ליצור, לעצב ולערוך תמונות בקלות.

מסלולים באתר JASPER AI: בחינם ובתשלום

אתר JASPER AI מציע למשתמשים שני מסלולים לבחירה – מסלול חינם ומסלול בתשלום. במסלול החינם, תוכלו לנצל את הכלים הבסיסיים של האתר וליצור תמונות מטקסט באופן יעיל. עם זאת, המסלולים המרוויחים של האתר מציעים שלל אפשרויות שאינן זמינות במסלול החינמי, כולל גישה לפונקציות מתקדמות, אפשרויות שליטה מלאה על הפרמטרים, ויצירת תמונות באיכות גבוהה יותר. בעזרת מסלול התשלום, תוכלו להגיע לרמות גבוהות הרבה יותר של יצירה ולקבל תוצאות מרשימות בהתאם לבקשות שלכם.

CANVA AI מחולל תמונות

2. אתר CANVA AI – מחולל תמונות

אפליקציית CANVA AI היא כלי עיצוב גרפי רב עוצמה ונוח לשימוש שמאפשר לכם ליצור, לעצב, ולערוך תמונות בקלות ובאפקטיביות כמו שלא הכרתם לפני כן. השירות באתר או באפליקצייה מספק למשתמשים את האפשרות להפוך את הרעיונות שלהם למציאות, באמצעות מגוון גדול של תבניות, פונטים, צבעים, ואפשרויות עיצוב מגוונות. בנוסף, CANVA AI מאפשר שילוב של מגוון אלמנטים בתמונה אחת, כולל טקסט, תמונות, וגרפיקות פשוטות ומורכבות.

ממשק מחולל התמונות של CANVA הוא מהנוחים ביותר שיצא לנו לפגוש לאחרונה. תהליך הרישום מאוד קל ומהיר, והגישה לתבניות מוכנות או לכלי מחולל התמונות נוחה וברורה. בכלל, כל הממשק בנוי בצורה נעימה שמאפשרת לכל משתמש להתחיל לעצב תוך שניות, גם ללא ניסיון קודם או רקע טכני.

כדי להשתמש במחולל התמונות, כל שעליכם לעשות לאחר הרישום לאתר יהיה לעבור למחולל באמצעות הקישור הרלוונטי, להקליד את הבקשה שלכם בשדה המתאים, ללחוץ על הכפתור ותוך שניות תקבלו כמה אפשרויות לבחירה. ניתן כמובן לבצע את התהליך שוב ושוב עד לקבלת תוצאות רלוונטיות.

השורה התחתונה: את היכולות של CANVA אתם חייבים להכיר וכמה שיותר מהר.

תהליך רישום לאתר CANVA:

 • בקרו באתר CANVA.
 • לחצו על הכפתור המצוין כ"הירשם" או "Sign Up".
 • הכניסו את הפרטים המלאים שלכם, כולל שם מלא, כתובת דוא"ל, וסיסמה.
 • אשרו שאתם מסכימים עם תנאי השימוש של האתר.
 • לחצו שוב על "הירשם" כדי להשלים את התהליך.
 • בדקו את הדוא"ל שלכם עבור הודעה שמאשרת את ההרשמה שלכם.
 • לחצו על הלינק באימייל שלכם כדי לאמת את החשבון שלכם.
 • כעת, אתם מוכנים להתחיל להשתמש באתר ובכל הכלים המוצעים על ידי CANVA.

עזרו לעצמכם עם מגוון התבניות, פונטים, צבעים, ואפשרויות עיצוב המגוונות שהאתר מציע. בהצלחה!

אתר CANVA: מסלול בחינם ובתשלום

אתר CANVA מציע שני סוגים עיקריים של חשבונות – בחינם ובתשלום.

בגרסת החינם, המשתמשים מקבלים גישה למגוון רחב של תבניות, צבעים, ופונטים והאפשרות לעצב עד 10 פרויקטים במקביל. כמו כן, משתמשים יכולים ליצור ולשלוח קישורים לתמונות שלהם. בניגוד לגרסה החינמית, גרסת CANVA Pro, שזמינה בתשלום, מציעה גישה לאינספור תבניות מוכנות לשימוש, פונטים מתקדמים, ואפשרויות צבע מרובות. אפשרות לשיתוף פרויקטים עם קבוצות עבודה מרובות וליצירת כמות בלתי מוגבלת של פרויקטים.

DALLE2 מחוללי תמונות חינם

3. אתר Dall-E 2 מחולל תמונות חברת OpenAI

אתר Dall-E 2 הוא מחולל תמונות מתקדם של חברת OpenAI, אשר מאפשר למשתמשים ליצור תמונות מגוונות מתוך טקסט פשוט. כל שצריך לעשות הוא להקליד את התיאור של התמונה שאתה רוצה ליצור, והאלגוריתם המבוסס AI של האתר יחולל תמונה מתאימה. לדוגמה, אם אתה מקליד "תרנגולת בשמלה סגולה", האתר יחולל תמונה של תרנגולת לובשת שמלה סגולה בצורה כל כך מדויקת שאתם פשוט לא תאמינו. ככה גם בכל רעיון שיעלה לכם. פשוט מדהים.

היכולות של האתר הן בין הגבוהות ביותר שתראו, אבל חשוב לציין גם שהשימוש באתר עשוי להיות מעט מורכב יותר למשתמשים שרק התחילו להכיר את עולמות ה-AI. קחו את זה בחשבון.

התהליך הראשוני להרשמה לאתר Dall-E 2 הוא פשוט וישיר.

הנה שלבים להרשמה:

 1. הכניסו את פרטיכם המלאים, כולל שם מלא, כתובת דוא"ל, וסיסמה.
 2. לאחר שסיימתם להזין את כל המידע הדרוש, אתם תצטרכו לאשר את תנאי השימוש של האתר.
 3. אחרי שאתם מסיימים את הטופס, לחצו על "הירשם".
 4. תקבלו הודעה בדוא"ל שתאשר את ההרשמה שלכם.
 5. לחצו על הלינק באימייל שקיבלתם כדי לאמת את החשבון שלכם.
 6. ברגע שהחשבון שלכם מאומת, אתם תהיו מוכנים להתחיל להשתמש באתר Dall-E 2.

אתר Dall-E 2: מסלולים בחינם ובתשלום

אתר Dall-E 2 מציע מסלולים שונים למשתמשים, כולל אפשרות לשימוש חינמי ואפשרות למסלול בתשלום. במסלול החינמי, משתמשים יכולים ליהנות מכמות מסוימת של הפקות תמונות בחינם. בניגוד לכך, המסלול בתשלום מציע גישה בלתי מוגבלת להפקה של תמונות, יכולת לשמור תמונות באופן לא מוגבל, ועוד שלל מאפיינים מתקדמים שיכולים להגביר את חווית המשתמש.

3 אפליקציות עם בינה מלאכותית ליצירת תמונות

חשוב לציין שלא רק מחשבים אישיים יכולים להנות מכוח המחולל החדשני של תמונות מבית OpenAI, אלא גם טלפונים ניידים. השוק מציע מגוון רחב של אפליקציות המאפשרות ליצור ולערוך תמונות באיכות גבוהה ובקלות מרשימה. בין האפליקציות המובילות שכדאי לשים לב אליהן: "Prisma" שמשנה תמונות לדימויי ציור, "DeepArt" שיוצרת תמונות בהשראת ציורים מפורסמים, ו-"Artisto" שמאפשרת יצירת סרטונים מקוריים בהשראת ציורים מפורסמים.

האפליקציות שמוזכרות כאן ועוד מתאימות להורדה עבור Android ו-iOS. משתמשי Android יכולים להוריד את האפליקציות מחנות Google Play, בעוד שבעלי מכשירי Apple ימצאו אותן בחנות App Store. על פי דירוג המשתמשים, חווית השימוש בהן חלקה ונוחה, אך כדאי לבדוק תאימות של האפליקציה לאייפון או לאייפד שלכם לפני ההורדה.

האם יש אתר מחולל תמונות AI בעברית?

עד כה, אין לנו מידע על פלטפורמה שמציעה מחולל תמונות AI בעברית. רוב הפלטפורמות המובילות, כולל Dall-E 2, תומכות ברוב השפות העיקריות, אך עדיין לא בעברית. עם זאת, על פי התפתחות התחום, ניתן להניח שבעתיד הקרוב יתווסף תמיכה בעברית ובשפות נוספות.

מחולל תמונות גוגל – יש דבר כזה?

למרות שגוגל מציעה מגוון רחב של שירותים, כולל אפליקציות לעריכת תמונות וליצירת גרפיקות, לא ניתן להגיד שיש לה "מחולל תמונות" במובן המלא של המילה. למרות כל הכלים והשירותים שהיא מציעה, כולל פלטפורמות כמו Google Photos ו-Google Drawings, גוגל עדיין לא חשפה תוכנה שמאפשרת לחולל תמונות בצורה מקצועית כמו שהצגנו. אין לנו ספק שעוד נשמע על תוכנה כזאת בקרוב.

אז למה אתם מחכים?

אם הגעתם עד לפה, הגיע הזמן לצאת לדרך ולהתנסות באחד או יותר מהכלים המדהימים שהצגנו במאמר. מחוללי התמונות שתגלו באתרים ובאפליקציות יעזרו לכם להגיע ליכולות חדשות בכל הנוגע לעולמות העיצוב. ואל תשכחו להישאר מעודכנים, נמשיך לחדש לכם עם כלים חדשים ליצירת תמונות עם בינה מלאכותית. בהצלחה!

בונוס: כלים נוספים לעריכת וידאו ותמונות

adcreative-ai-logo

AdCreative.ai

ממשק שעוזר לך ליצור מודעות מעוצבות לרשתות חברתיות במהירות רבה. הוא משתמש בבינה מלאכותית כדי להדריך אותך בעיצוב מודעות שיתאימו לקהל היעד שלך.

flexclip

FlexClip

FlexClip הוא כלי עריכת וידאו מקוון המציע מגוון רחב של תכונות ויכולות ליצירת סרטונים מקצועיים. כלי מצוין עבור כולם, מתחילים, חובבים או מקצוענים, שמחפשים כלי אמין כדי ליצור סרטונים באיכות גבוהה.

synthesia

Synthesia

ממשק ליצירת וידאו עם בינה מלאכותית. אלפי חברות משתמשות בו כדי ליצור סרטונים ב-120 שפות, תוך חיסכון של עד 80% מהזמן והתקציב שלהם.

Looka

ממשק ליצירת לוגו ובניית מותג מקצה לקצה. הדרך הפשוטה ביותר לעצב לוגו לעסק עם בינה מלאכותית תוך דקות. ללא שום כישורי עיצוב או ידע בהפעלת תוכנות עיצוב.